Počítače

V této oblasti, která je v poslední době jednou z nejrychleji rostoucích oblastí lidské činnosti, se Vám budeme snažit co nejlépe zpříjemnit život s výpočetní technikou. Snažíme se vyhovět velkému rozsahu požadavků zákazníků, tak aby se to líbilo jim a bylo vše tak, jak si představují, ale i nám, protože děláme věci tak, aby nás bavili a byli jsme vždy napřed před konkurencí. Tím pádem u nás najdete, jak standardní, tak především i velmi složité a speciálně upravené počítače.

Ceník služeb
Ceny individuální dle cenové nabídky – pro více info nás prosím kontaktujte na kuncl@internet7d.cz
Servisní sazba – opravy PC a notebooky, odvirování, instalace systému apod. od 600 Kč/hod s DPH.

Tuning & vodníci
Zavítali jste správně na stránky, kde se zabýváme převážně vodním chlazením, extrémním přetaktováním a velmi náročnými úpravami PC. Tyto PC, jestli se to tedy dá tak nazvat – spíše je to kus železa a vody – jsou přávážně navrženy pro hráče, ale i pro výkonné pracovní stanice, výpočetní PC, která běží nepřetržitě u Vás doma a počítají třeba FullHD video a je zapotřebí, aby byli výkonné a přitom tiché, aby Vás nerušili. Samozřejmě jsou za investované peníze maximálně nadrážděné na výkon! Stabilita je ovšem na prvním místě.

U těchto systémů se provádí nejrůznější nadstandardní úpravy, ať už světelné – různé UV prvky, různá okna ve skříni počítače, aby bylo vidět dovnitř, teplovodivá čidla na teplotu vody, regulace ventilátorů, odhlučňovací materiály, voltage mody a různé další.

Všechny úpravy se odvíjejí především od potřeby zákazníka.

Vodní chlazení se čím dál tím více rozšiřuje, protože spousta komponent nelze chladit vzduchem, při současném docílení tichosti a vysokého výkonu a samozřejmě OC (over clocking = přetaktování).

Takže pokud se nebojíte vody, s chutí se s námi vnořte do světa extrémního výkonu a technických vychytávek.

Na ukázky našeho řešení se můžete podívat do naší galerie